تبلیغات
وبلاگ تفریحی آراز اسپور - مجموعه کامل فیلم راز | راز موفقیت در زندگی
شنبه دهم دیماه سال 1390  ساعت 20 و 58 دقیقه و 39 ثانیه    ویرایش: - -
توسط: م ج الف

اثری که توجه بسیاری از افراد شاخصی مانند لری کینگ و اپرا وینفری را به خود جلب کرده است

 

مجموعه کامل فیلم راز | راز موفقیت در زندگی

 

BOX01023مجموعه كامل فیلم راز | راز موفقیت در زندگیکاینات و جهان هستی موفقیت موسیقی آرامبخش معجزات مالی و اقتصادی معجزات فکری معجزات سلامتی لری کینگ قانون جذب قانون جاذبه فیلم راز راز موفقیت در زندگی راز قانون جذب راز بزرگ خوشبختی خرید پستی مجموعه كامل فیلم راز | راز موفقیت در زندگی خرید پستی خرید مجموعه كامل فیلم راز اپرا وینفری آرام بخش و ضد استرس The Secret law of attraction

 

 

آیا موفقیت بیشتری می‌خواهید ؟

آیا می‌خواهید میلیونر شوید ؟

شما می‌توانید به هرآنچه در زندگی می‌خواهید برسید !

و یا هرکسی می‌خواهید بشوید !

راز بزرگ خوشبختی فاش می‌شود‌.

معجزه‌های زیادی در زندگی مردم دیده‌‌‌ام ‌، معجزات مالی و اقتصادی ! معجزات سلامتی ! و معجزات فکری و روابط ! ‌این دسته از مردم یاد گرفته‌اند که چگونه این راز را در زندگی خود بکار گیرند .

 

فیلم « راز » اثری است که با آنکه مدت زیادی از انتشار آن نگذشته ، مورد توجه بسیاری از مردم و رسانه‌ها و افراد شاخصی مانند لری کینگ مجریCNN ،اپرا وینفری و … را به خود جلب کرده است . راز قرن‌ها سفر کرده تا هم اکنون به دست ما رسیده است .

 

این مجموعه شامل : فیلم راز ( نسخه اصلی در یک DVD و دوبله فارسی  در ۳ VCD )و یک CD موسیقی آرامبخش است .
الف ) فیلم راز :
دوبله به فارسی در ۳ CD و یک CD از بهترین موسیقی‌های آرام بخش و ضد استرس به صورت MP3
این همان راز موفقیتی است که بزرگانی چون انیشتن ، بیل گیتس و … به آن واقف بوده‌اند .
فیلم « راز» The Secret : شادی ،سلامت وثروت
خودمُ زیر کوهی از کار دفن کرده بودم و هرگز نمی‌تونستم تصور کنم از دل همین کار ،عظیم‌ترین نعمت به من عطا میشه
**این راز دفن شده بود!
** ** این راز مورد طمع واقع شده بود!
** ** این راز ممنوع شده بود!
** باورم نمیشد که آنها از این راز اطلاع داشتند ، آنها بزرگترین چهره‌های تاریخ بشری بودند
**افلاطون ، شکسپیر ، نیوتن ، هوگو ، بتهون ، فیلکون ، امرسون ، ادیسون ، انیشتن
این راز ،درواقع هر چیزی که آرزو دارید به شما می‌دهد . شما می‌تونید هرچه که می‌خواهید باشید یا داشته باشید یا انجام بدهید . می‌تونیم هرچه که می‌خواهیم داشته باشیم ، مهم نیست که آن چقدر بزرگه ؟ این راز بزرگ زندگی است . این راز ، جواب تمام چیزهای که بوده و تمام چیزهایی که هست و تمام چیزهایی که خواهد بود . شما هم می‌توانید با دیدن این فیلم که کاملا مستند و جهانی می‌باشد به آن راز دست پیدا کنید .
 
قانون جذب یا law of attraction فیلم «راز» یا همان The Secret چیست؟
قانون جذب همان راز معروف و ادعایی این مجموعه پرسروصدا در کل جهان است که می‌گوید فقط چیزهایی به سمت تو می‌آیند و نصیبت می‌شوند که تو چهار مرحله را برای رسیدن به آنها طی کرده باشی :
۱-      آنها را خواسته باشی و در واقع صدا زده باشی . که اینکار به صورت فکر کردن به آن خواسته شروع می‌شود .
۲-      یقین داشته باشی که به محض طلب و خواستنت چیزی در جهان هستی شروع به تغییر و سازماندهی و دوباره چیدن دنیا می‌شود که تو به خواسته‌ات برسی .
۳-      تا لحظه وصال یعنی تا لحظه رسیدن به آنچه طلب کرده‌ای طوری فکر کنی و رفتار کنی و از همه مهم‌تر احساس کنی که انگار به آن چیز رسیده‌ای!
۴-      از کاینات و جهان هستی به خاطر هر چه به شما می‌دهد و داده و خواهد داد تشکر و سپاسگذاری کنید.
هر شرایطی که الآن در آن قرار دارید چه پولدارید چه فقیر ، چه خوشبختید چه آزرده خاطر ؛ همگی به خاطر این است که شما قانون جذب را برای شرایط فعلی خودتان به کار گرفته‌اید .
بخشی از آموزه های راز قانون جذب در زیر آمده است:
ما آنچه می‌شویم که می‌خواهیم و می‌توانیم آرزوهایمان را به کاینات مانند یک رستوران سفارش دهیم تا عالم به آن پاسخ بگوید و آن آرزو را برای ما برآورده کند . در واقع راز ، بیان‌گر قانون جذب است که این قانون می‌گوید :
" به هر چیزی فکر کنی به طرف تو جذب می‌شود"
اگر چه این قانون به ظاهر شاید چیز عجیبی به نظر برسد اما اگر هر کدام از ما زندگی گذشته‌مان را نگاه کنیم ، به این که این قانون در زندگی ما بوده و ما بی آن که متوجه شویم از آن اسنفاده می‌کردیم ، پی خواهیم برد و شگفت زده خواهیم شد…. کوچک‌ترین مثال آن که بسیار زیاد در زندگی خیلی‌ها رخ داده این است که برای مثال دوستی را مدت زیادی است ملاقات نکرده‌ایم…اما چند روزی است که به او فکر می‌کنیم و در خیالمان تصور می‌کنیم که با او هستیم ، قدم می‌زنیم یا صحبت می‌کنیم . اتفاق جالبی که رخ می‌دهد این است که خبری از او می‌شنویم . یا او را به طور اتفاقی ملاقات می‌کنیم و یا نامه‌ای از او دریافت می‌کنیم و مورد دیگر که به طور چشم‌گیر در زندگی خیلی از ما رخ می‌دهد این است که به خودمان می‌گوییم من در آینده می‌خواهم وارد این کار شوم یا این کار را انجام دهم یا در امتحان نمره‌ی خوبی را کسب کنم و در عین نا‌باوری به هر کدام از این آرزوهایی که داشتید رسیده اید . اما به بعضی‌ها هم نرسیده‌اید . آیا اینکه شما به بعضی از خواسته‌هایتان نرسیده‌اید ، این قانون یعنی قانون جذب را نقض نمی‌کند . در واقع اشتباه از طرف شماست و به این دلیل است که چهار مرحله اساسی قانون جذب یعنی طلب ، یقین به اجابت ، وانمود کردن و احساس اینکه طلبت را گرفته‌ای و تشکر و سپاس را درست عمل نکرده ای.
راز = قانون جذب
قانون جذب می‌گوید : به هر چیزی که فکر می‌کنید ، آن چیز به سمت شما جذب می‌شود .
شروع کار با فکر است . پس باید به شدت مواظب چیزهایی که روی آنها تمرکز می‌کنیم و به آنها توجه می‌کنیم باشیم . در واقع تمام چیزهایی که در ذهن شما می‌گذرد را شما به سمت خودتان جذب می‌کنید .
ساده‌ترین ذهنیتی که می‌توان از قانون جاذبه داشت ، این است که خودمان را به شکل یک آهن ربا فرض کنیم و می‌دانید که می‌توانید چیزهای دیگر را می‌توان با نیروی خودتان جذب کنید . نقش هر کسی به عنوان یک انسان ، پایبندی به افکارمان در مورد چیزهایی است که می‌خواهیم و باید در ذهنمان مشخص کنیم که چه چیزی می‌خواهیم و از این جا ما شروع به احضار یکی از بزرگترین قوانین کاینات می‌‌کنیم . اون قانون جذب است . شما چیزی را که بیشتر به آن فکر می‌کنید جذب می‌کنید .
این اصل را می‌توان به صورت خلاصه در سه عبارت ساده بیان کرد :
۱- افکار ،
۲- تبدیل می‌شوند به ،
۳- اجسام .
چیزی که بیشتر مردم از آن اطلاع ندارند این است که هر فکر فرکانس خاص خودش را دارد . هر فکری یک فرکانس دارد . ما می‌توانیم یک فکر را اندازه بگیریم . به همین خاطر اگر یک فکر را بارها و بارها در ذهنتان بیاورید مثل خریدن ماشین آخرین مدل ، تاسیس یک شرکت ، پیدا کردن همسر دلخواهتان و …. آن موقع شما دارید آن فرکانس را به صورت پیوسته منتشر می‌کنید . بیشتر مردم به این فکر می‌کنند که چه چیزهایی را نمی‌خواهند و تعجب می‌کنند که چرا برایشان بارها و بار ها رخ می دهد .
در واقع قانون جاذبه هیچ اهمیتی نمی‌دهد که شما چه چیزی را خوب و چه چیزی را بد به ذهنتان می‌آورید . و این که شما آن چیر را می‌خواهید یا نمی‌‌خواهید . جاذبه به افکار شما پاسخ می‌دهد .
بنابراین اگر شما یک جا نشسته‌اید و به کوهی از بدهکاری‌ها نگاه می‌کنید ، و احساس بسیار بدی دارید ، این همان سیگنالی است که دارید به کاینات عرضه می‌دارید . و این چیزی است که بیشر بدست خواهید آورد در موقعی که در ذهنتان چیزی را نمی‌خواهید و در درونتان فریاد عقب راندن آن چیز را می‌زنید ، در واقع آن را عقب نمی‌رانید ! بلکه آن را به سمت خود می‌کشیدشما فکر آن چیزی را که نمی‌خواهید را فعال می‌کنید و حالا قانون جاذبه چیز‌هایی از همین قبیل را سر راه شما قرار می‌دهد

 

============================================

کلیه نرم افزار های این سایت دارای گارانتی واقعی بدون قید و شرط است . امتحان کنید

نحوه خرید پستی : ابتدا سفارش خود را تحویل بگیرید و سپس وجه آن را به مامور پست بپردازید ( دکمه خرید پستی را کلیک کنید )
- در صورتی که در پر کردن فرم خرید و ثبت کالا مشکلی دارید ( هر مشکلی : کندی اینترنت ، باز نشدن صفحه و … ) لطفاً نام کالا به همراه نام و آدرس دقیق خود را ، به شماره۰۹۳۶۵۱۰۸۴۴۳ ارسال ( مسیج ، پیامک ) نمایید تا سفارش شما ثبت و ارسال شود.

 


خرید پستی = تحویل درب منزل

   


نظرات()   

وبلاگ تفریحی آراز اسپور

تفریح و سرگرمی و مطالب جذاب را در این وبلاگ پیدا كنید